Haberler

İşletme Günleri II-Fastpay ve Deniz Kabuğu Konulu Konferans
Tarih: 4.5.2016

03.05.2016 Çarşamba günü İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü tarafından “İşletme Günleri” etkinlikleri kapsamında “Fastpay ve Deniz Kabuğu” konulu bir konferans düzenlendi. 

İİBF Konferans Salonunda düzenlenen etkinliğe Denizbank Orta Anadolu Bölge Müdürü Cem Turgut GELGÖR ve Denizbank Marka Ortaklıkları ve İş Birlikleri Yönetimi Bölüm Müdürü Çiğdem ÖZTABAK konuşmacı olarak katıldı. 

Öncelikle Denizbank Orta Anadolu Bölge Müdürü Cem Turgut GELGÖR öğrencilerimize günlük hayatta ve bankacılık sektöründe teknolojinin gelişimini anlatarak, tecrübelerini paylaşmıştır. Daha sonra Denizbank Marka Ortaklıkları ve İş Birlikleri Yönetimi Bölüm Müdürü Çiğdem ÖZTABAK dijital bankacılık hakkında bilgi vermiştir. Teknolojinin gelişimine bağlı olarak insan ihtiyaçlarının nasıl değiştiğini ve internetin günümüz dünyasındaki önemini vurgulayarak, fastpay uygulaması hakkında öğrencilerimizi bilgilendirmiştir.

Konferans sonunda konuşmacılara İİBF İşletme Bölüm Başkanı Doç. Dr. Nilsun SARIYER ve İİBF İşletme Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Burcu ORALHAN plaket takdim etmişlerdir.

 
  
 
   

 

Haber Arsiv


Yukarı